Spoločenstvo Bétel Hlohovec

Nová stránka

  • Martin
  • 15. september 2013

Ahojte. Ak toto nie je vaša prvá návšteva tohto webu, predpokladám, že ste si všimli, že naša stránka sa akosi zmenila. Posledný mesiac tu namiesto pôvodneho webu viselo iba oznámenie, že pracujeme na novej stránke. Tú sme pôvodne plánovali spustit so začiatkom školského roku už 1. septembra, avšak času bolo málo a nový web si ho nakoniec vyžadoval viac, ako sme si na začiatku mysleli.

Okrem toho, že stránka prešla kompletnou zmenou dizajnu, zmenila sa aj po funkčnej stránke. Niektoré sekcie sme zrušili, naopak, pribudli niektoré nové. Hlavne fotogaléria sa konečne dočkala svojho času, a odteraz sľubujeme, že ju budeme pravidelene aktualizovať o nové fotky z našich akcií.

Pridali sme možnosť priamo "lajkovať" články, aby ste bez námahy mohli zdieľať články, ktoré vás zaujali s vašimi priateľmi. Do komentárov sa po novom môžete prihlásiť cez Facebook, Twitter alebo účet Google, vďaka čomu môžete svoje komentáre aj upravovať, ak si nájdete preklep. Ponechali sme však aj možnosť komentovania bez prihlásenia, stačí vyplniť vaše meno a e-mail.

Spolu s novým webom prišiel aj nový administrátor. Nakoľko Marek už popri štúdiu nemal na stránku toľko času, koľko by chcel, prevzal som po ňom jeho úlohu starostlivosti o stránku ja.

Pravdepodobne iba málo z vás tuší, že toto je už štvrtá verzia nášho webu. Tak ako tomu bolo vždy, keď sme spustili nový web, tak aj teraz ostáva pôvodná stránka, ktorá verne slúžila od vianoc 2011 až do konca tohto leta, dostupná na adrese old2.betel.sk. Spolu s ňou si môžete prezrieť aj verziu z rokov 2009-2011, a taktiež našu úplne prvú stránku z roku 2008.

Dúfam, že sa vám naša nová stránka bude páčiť, a keby ste na nej náhodou našli nejakú chybičku, alebo by ste mali nápad, ako ju spraviť ešte lepšou, neváhajte mi napísať.

Martin.