Spoločenstvo Bétel Hlohovec

Nicol

„Zverila som svoj život do jeho rúk…“

Ahojte, volám sa Nicol, mám 15 rokov a chcela by som vám povedať niečo o Bohu. Narodila som sa do kresťanskej rodiny. Keď som bola malá, stále som sa modlievala a chodila som s mamou do kostola. Ešte som nechápala čo je to vlastne Boh, Ježiš či Panna Mária. Keď som mala prvé sväté prijímanie, začala som chodiť do kostola s kamošmi. Bolo to len o tom, aby som mohla mať prijímanie, moc som sa o to nezaujímala. No potom prišla birmovka, ale mne sa tam veľmi nechcelo ísť, mala som na to svoj názor. No ale predsa len som išla pretože u nás v rodine to bola tradícia.

Spočiatku ma to veľmi nebavilo, ale neskôr to bolo super, keďže sme dostali skvelú animátorku, ktorá nás dobre vedie. Ukazuje nám tú správnu cestu. V marci sme mali víkendovku. Išla som tam len preto, aby som získala body. Myslela som si, že tam bude nuda, ale to bolo práve to, kde sme všetci pocítili Božiu lásku. V sobotu boli chvály a animátori sa modlili za tých, ktorí prečítali krok k Bohu. Najprv som sa to bála prečítať, bola som si neistá. No potom som sa odhodlala a nakoniec som to prečítala. Bolo to niečo úžasné, cítila som sa strašne šťastná. Cítila som jeho ruky, ako sa ma dotýkajú. Teraz je môj vzťah k Nemu bližší. Nikdy si nehovorte, že vám to stačí, nikdy nehľadajte hranicu jeho lásky.

Som Bohu vďačná za to, čo všetko pre mňa urobil, za to, že môžem byť jeho dcérou a za to, aký je mocný. Zverila som svoj život do jeho rúk lebo viem, že vždy, keď budem potrebovať pomoc, pomôže mi, vždy keď padnem na kolená a budem na dne, postaví ma.

Tak sa neboj aj ty zveriť mu svoj život. Veď On je stále s nami!

Zaujalo ťa toto svedectvo? Prečítaj si aj ďaľšie! →