Spoločenstvo Bétel Hlohovec

Udalosti

HC.Chvály 45 - Ako uvoľňovať svoj potenciál naplno?

Aj v októbri pokračujeme v siedmom ročníku HC.Chvál. Témou tohto stretnutia bude: "Ako uvoľňovať svoj potenciál naplno?" Stretneme sa už tradične na večernej svätej omši u františkánov o 18:30. Po svätej omši budeme spoločne pokračovať modlitbou chvál a samozrejme bude pripravené aj malé občerstvenie a Bétel Shop v priestoroch veľkej sály.

Svätú omšu bude tentokrát celebrovať vdp. Miroslav Vančo - Otec Mirek.

Už teraz sa na vás tešíme :-)

HC.Chvály 44

Po letnej prestávke opäť pokračujeme v ďalšom ročníku HC.Chvál. Rovnako ako minulý rok sa už 22. septembra 2017 stretneme na chválovej sv. omši vo františkánskom kláštore o 18:30, po ktorej budeme pokračovať v modlitbe chvál. Po skončení bude vo veľkej sále kláštora pripravené občerstvenie a Bétel Shop.

Tešíme sa na Vás! :-)

Letné chvály pod nebom

Pozývame Vás spolu s nami chváliť nášho Boha aj počas leta, priamo pod nebeskou oblohou v priestoroch františkánskeho parku v Hlohovci. Chvály sa uskutočnia v piatok 18. augusta po večernej svätej omši, teda o 19:30, a viesť ich bude kapela Bétel, ako aj dievčenská kapela nášho spoločenstva. Slovom nás povzbudí líder spoločenstva Damián Mrkvica.

Tešíme sa na Vás!

HC.Chvály 42

Ahojte, pozývame Vás na v poradí už 42. HC.Chvály, ktoré sa rovnako ako vždy uskutočnia v priestoroch františkánskeho kláštora. Stretneme sa v sobotu 21. apríla. Hosťom bude tentokrát kapucín páter Damián Szulowski z Bratislavy.

Začneme počas večernej sv. omše o 18:30, po ktorej budeme pokračovať svedectvom a chválami. Na záver bude už tradične pripravené občerstvenie vo veľkej sále kláštora.

Udalosť na Facebooku: HC.Chvály 42.

HC.Chvály 41

Ahojte, pozývame Vás na v poradí už 41. HC.Chvály, ktoré sa rovnako ako vždy uskutočnia v priestoroch františkánskeho kláštora. Hosťom bude tentokrát kňaz Juraj Schindler z Diecézneho centra mládeže Archa.

Začneme počas večernej sv. omše o 18:30, po ktorej budeme pokračovať svedectvom a chválami. Na záver bude už tradične pripravené občerstvenie vo veľkej sále kláštora.

Keďže momentálne prežívame pôstne obdobie, chvály budú akustické, podobne ako tomu bolo aj počas adventu.

HC.Chvály 39

Ani v tomto kalendárnom roku sme nezabudli a s radosťou Vás pozývame na HC.Chvály 39, ktoré sa uskutočnia 20. januára 2017 vo františkánskom kláštore v Hlohovci.

Modlitba chvál bude prebiehať cez svätú omšu o 18:30, po ktorej bude nasledovať občerstvenie v sále kláštora.

HC.Chvály 37

S radosťou a vášňou Ťa radi uvidíme na 37. HC.Chválach, ako je už tento ročník zvykom, vo františkánskom kláštore, 25. novembra o 18:30.

Počas svätej omše bude zároveň prebiehať modlitba chvál, po ktorej sa presunieme do sály kláštora na občerstvenie.

HC.Chvály 36

Ahojte priatelia.

Posledné HC.Chvály boli obrovským požehnaním a preto ideme ďalej a šiety ročník pokračuje. Radi by sme Vás pozvali na HC.Chvály 36, ktoré sa uskutočnia 21. októbra 2016 vo františkánskom kláštore v Hlohovci.

HC.Chvály sú súčasťou svätej omše, počas ktorej prebieha modlitba chvál, po omši je možnosť modlitby príhovoru. Po skončení chvál nasleduje spoločné občerstvenie v sále kláštora.

Tešíme sa na Vás a ďakujeme za každé zdieľanie a pozvanie priateľov a známych.

HC.Chvály opäť pokračujú

Po dlhých mesiacoch ideme znovu prehlasovať meno Ježiš nad týmto mestom a regiónom. Stále máme sen o prebudení a preto to bude s poriadnou dávkou duchovnej posily pre nás všetkých.

HC.Chvály OpenAir budú znovu viachodinové podujatie vo františkánskom parku. Už teraz môžete očakávať množstvo noviniek, ktoré pripravujeme. Ale všetko budeme predstavovať postupne :-)

Tešíme sa na vás 9. júla od 15:00 vo františkánskom parku v Hlohovci. Detský kútik, občerstvenie, zábava a uctievanie s vyučovaním určite nebudú chýbať!

Udalosť na Facebooku.

HC.Chvály - Nadprirodzený život kráľovských detí

Po septembrovej pauze opäť pokračujeme už piatym ročníkom obľúbeného evanjelizačného koncertu HC.Chvály. Znie to pre nás neuveriteľne, no 31. októbra 2015 sa celkovo uskutočnia už tridsiate tretie HC.Chvály v histórii nášho mesta. V mene celého spoločenstva Bétel, našej kapely a organizačného tímu vás pozývame v sobotu do kultúrneho domu v Hlohovci, kde spoločne o 18:00 odštartujeme ďalší ročník chvál.

Novinkou tohto ročníka HC.Chvál bude séria prednášok a tém, ktorú začneme v októbri témou Nadprirodzený život kráľovských detí. Slovo bude mať Ľubomír Petrek, vedúci spoločenstva Bétel. Okrem toho sa tiež môžete tešiť na svedectvá, modlitby príhovoru, Božskú atmosféru a zážitok priateľského spoločenstva.

Veľkou zmenou prešiel aj Bétel Shop, v ktorom tento rok nájdete úplne nové produkty - množstvo nových tričiek, doplnkov, diárov, náramkov a veľa iného. Bétel Shopu sa týka aj ďalšia novinka, o ktorej vás budeme informovať priamo na HC.Chválach.

Tak neváhajte a prídite budúcu sobotu spolu s nami osláviť meno nášho Pána! Srdečne sa na vás teší spoločenstvo a kapela Bétel a celý organizačný tím HC.Chvál.

Stránky