Spoločenstvo Bétel Hlohovec

Udalosti

Vianočné stretko

Aj tento rok ťa pozývame na naše tradičné vianočné stretko, už 22. decembra o 18:30 :-) Začneme večernou svätou omšou v kostole, po ktorej sa presunieme do sály františkánskeho kláštora, kde sa môžeš tešiť napríklad na vystúpenie dievčenskej kapely, novú vianočnú pieseň kapely Bétel, zábavný program, hry a občerstvenie.

Samozrejme aj tento rok si budeme navzájom vymieňať darčeky, tak si prines niečo malé (odporúčame niečo ručne robené alebo v hodnote do 5€).

Zober svojich kamarátov, rodinu, a príď spolu s nami osláviť narodenie nášho Spasiteľa!

HC.Chvály 47

Pozývame Vás na posledné HC.Chvály v roku 2017, ktoré sa uskutočnia už 15. decembra vo františkánskom kláštore. Začneme chválovou svätou omšou o 18:30, po ktorej budeme pokračovať modlitbou chvál. Po skončení bude pripravené malé občerstvenie a teplý čaj v sále kláštora.

Modlitbu chvál bude tentokrát viesť dievčenské hudobné zoskupenie nášho spoločenstva. Svätú omšu bude celebrovať vdp. Ondrej Chrvala.

Tešíme sa na Vás!

HC.Chvály 45 - Ako uvoľňovať svoj potenciál naplno?

Aj v októbri pokračujeme v siedmom ročníku HC.Chvál. Témou tohto stretnutia bude: "Ako uvoľňovať svoj potenciál naplno?" Stretneme sa už tradične na večernej svätej omši u františkánov o 18:30. Po svätej omši budeme spoločne pokračovať modlitbou chvál a samozrejme bude pripravené aj malé občerstvenie a Bétel Shop v priestoroch veľkej sály.

Svätú omšu bude tentokrát celebrovať vdp. Miroslav Vančo - Otec Mirek.

Už teraz sa na vás tešíme :-)

HC.Chvály 44

Po letnej prestávke opäť pokračujeme v ďalšom ročníku HC.Chvál. Rovnako ako minulý rok sa už 22. septembra 2017 stretneme na chválovej sv. omši vo františkánskom kláštore o 18:30, po ktorej budeme pokračovať v modlitbe chvál. Po skončení bude vo veľkej sále kláštora pripravené občerstvenie a Bétel Shop.

Tešíme sa na Vás! :-)

Letné chvály pod nebom

Pozývame Vás spolu s nami chváliť nášho Boha aj počas leta, priamo pod nebeskou oblohou v priestoroch františkánskeho parku v Hlohovci. Chvály sa uskutočnia v piatok 18. augusta po večernej svätej omši, teda o 19:30, a viesť ich bude kapela Bétel, ako aj dievčenská kapela nášho spoločenstva. Slovom nás povzbudí líder spoločenstva Damián Mrkvica.

Tešíme sa na Vás!

HC.Chvály 42

Ahojte, pozývame Vás na v poradí už 42. HC.Chvály, ktoré sa rovnako ako vždy uskutočnia v priestoroch františkánskeho kláštora. Stretneme sa v sobotu 21. apríla. Hosťom bude tentokrát kapucín páter Damián Szulowski z Bratislavy.

Začneme počas večernej sv. omše o 18:30, po ktorej budeme pokračovať svedectvom a chválami. Na záver bude už tradične pripravené občerstvenie vo veľkej sále kláštora.

Udalosť na Facebooku: HC.Chvály 42.

HC.Chvály 41

Ahojte, pozývame Vás na v poradí už 41. HC.Chvály, ktoré sa rovnako ako vždy uskutočnia v priestoroch františkánskeho kláštora. Hosťom bude tentokrát kňaz Juraj Schindler z Diecézneho centra mládeže Archa.

Začneme počas večernej sv. omše o 18:30, po ktorej budeme pokračovať svedectvom a chválami. Na záver bude už tradične pripravené občerstvenie vo veľkej sále kláštora.

Keďže momentálne prežívame pôstne obdobie, chvály budú akustické, podobne ako tomu bolo aj počas adventu.

HC.Chvály 39

Ani v tomto kalendárnom roku sme nezabudli a s radosťou Vás pozývame na HC.Chvály 39, ktoré sa uskutočnia 20. januára 2017 vo františkánskom kláštore v Hlohovci.

Modlitba chvál bude prebiehať cez svätú omšu o 18:30, po ktorej bude nasledovať občerstvenie v sále kláštora.

HC.Chvály 37

S radosťou a vášňou Ťa radi uvidíme na 37. HC.Chválach, ako je už tento ročník zvykom, vo františkánskom kláštore, 25. novembra o 18:30.

Počas svätej omše bude zároveň prebiehať modlitba chvál, po ktorej sa presunieme do sály kláštora na občerstvenie.

HC.Chvály 36

Ahojte priatelia.

Posledné HC.Chvály boli obrovským požehnaním a preto ideme ďalej a šiety ročník pokračuje. Radi by sme Vás pozvali na HC.Chvály 36, ktoré sa uskutočnia 21. októbra 2016 vo františkánskom kláštore v Hlohovci.

HC.Chvály sú súčasťou svätej omše, počas ktorej prebieha modlitba chvál, po omši je možnosť modlitby príhovoru. Po skončení chvál nasleduje spoločné občerstvenie v sále kláštora.

Tešíme sa na Vás a ďakujeme za každé zdieľanie a pozvanie priateľov a známych.

Stránky