Spoločenstvo Bétel Hlohovec

HC.Chvály - Nadprirodzený život kráľovských detí

Po septembrovej pauze opäť pokračujeme už piatym ročníkom obľúbeného evanjelizačného koncertu HC.Chvály. Znie to pre nás neuveriteľne, no 31. októbra 2015 sa celkovo uskutočnia už tridsiate tretie HC.Chvály v histórii nášho mesta. V mene celého spoločenstva Bétel, našej kapely a organizačného tímu vás pozývame v sobotu do kultúrneho domu v Hlohovci, kde spoločne o 18:00 odštartujeme ďalší ročník chvál.

Novinkou tohto ročníka HC.Chvál bude séria prednášok a tém, ktorú začneme v októbri témou Nadprirodzený život kráľovských detí. Slovo bude mať Ľubomír Petrek, vedúci spoločenstva Bétel. Okrem toho sa tiež môžete tešiť na svedectvá, modlitby príhovoru, Božskú atmosféru a zážitok priateľského spoločenstva.

Veľkou zmenou prešiel aj Bétel Shop, v ktorom tento rok nájdete úplne nové produkty - množstvo nových tričiek, doplnkov, diárov, náramkov a veľa iného. Bétel Shopu sa týka aj ďalšia novinka, o ktorej vás budeme informovať priamo na HC.Chválach.

Tak neváhajte a prídite budúcu sobotu spolu s nami osláviť meno nášho Pána! Srdečne sa na vás teší spoločenstvo a kapela Bétel a celý organizačný tím HC.Chvál.